Hakkımızda

Biz ne yapıyoruz?

Hakkımızda bölümü

Başta kredi notu sorgulama ve öğrenme olmak üzere bir çok alanda sorgulama üzerine bilgiler veriyoruz. Bununla beraber KOSGEB gibi devlet destekli hibe ve krediler hakkında da detaylar önceliğimizdir.

Ucretsiz Sorgulama olarak sunduğumuz hizmetler 3 özel editör tarafından sunulmaktadır. Hizmeti sağlayan editörler alanında lisans mezunu olmuş bilgisine güvendiğimiz yazarlardır. Yönetim kadromuz 2 kişiden oluşup, biri web tasarım ve reklam işleri ile hükümlü olurken, diğer yönetici ise yazarlardan sorumlu olmaktadır.

Sitemizde verilen bilgilerin doğruluğu editörlerin ardından yöneticiler tarafından kontrolü sağlandıktan sonra yayınlanmaktadır. Daha önce aynı sektörde bir çok siteye hizmet verdik. Kendi sitelerimiz de oldu, bunları farklı sebepler ile satmak zorunda kaldık. Tekrar aynı ve bildiğimiz alanda devam etmek için bu siteyi hizmetinize sunduk. Burada geçmiş tecrübelerimiz ile sizlere daha doğru ve ilgili içerikler üretmeye çalışıyoruz. Bu bizim için hobi değil, iş konumundadır. Tek işimiz. O yüzde emek vererek en iyisini yapmaya gayret gösterdik, göstermeye devam edeceğiz.

Burada bizden ya da içeriklerden memnun olmadığınız an bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Sayfa başına git